Wpis na blogu utworzony przez Redaktor WK

Wpis widoczny dla wszystkich na świecie

Kurs  “Wprowadzenie do platformy e-learningowej” zawiera ogólne informacje o platformie e-learningowej Moodle wykorzystywanej w ramach Kampusu, prawnych uwarunkowaniach prowadzenia zajęć zdalnych, możliwościach organizacji zaliczeń i egzaminów, oraz szczegółowe informacje o tworzeniu kursów, zasadach nadawania im nazw, zapisywaniu studentów, zamieszczaniu materiałów dydaktycznych, formach sprawdzania wiedzy studentów, a także wzory kursów dla poszczególnych typów zajęć dydaktycznych. Szkolenie obejmuje pracę zarówno z podstawowymi, jak i zaawansowanymi narzędziami; wykładowca może realizować kurs własnym trybem, wybierając moduły z zawartością, która w danej chwili jest potrzebna do projektowania zajęć online.
Dostęp do kursu uzyskuje każdy pracownik/współpracownik/doktorant UMCS otrzymujący uprawnienia autora kursów na Wirtualnym Kampusie.

[ Zmodyfikowano: środa, 25 listopada 2020, 14:35 ]