Problem z zamieszczaniem plików

Problem z zamieszczaniem plików

Napisane przez: Bartosz Łanucha ()
Liczba odpowiedzi: 4

Dzień dobry,

Próbuję właśnie zamieścić plik z zadaniami dla studentów i przy ładowaniu pliku otrzymuję następujący komunikat:

Nie można utworzyć lokalnego pliku puli pliku, proszę zweryfikować uprawnienia w folderze danych i dostępność wolnego miejsca na dysku.

Wcześniej nic takiego się nie działo, wczoraj zamieszczałem pliki bez problemu. Usunięcie starszych plików też nie pomaga, dalej dostaję ten sam komunikat. Co może być nie tak? Ewentualnie z kim się skontaktować w tej sprawie?

Dziękuję i pozdrawiam,

Bartosz Łanucha

 

W odpowiedzi na Bartosz Łanucha

Odp: Problem z zamieszczaniem plików

Napisane przez: Beata Marczyńska-Fedorowicz ()

Mam dziś ten sam problem, nie mogę zamieścić na kampusie żadnego pliku.

W odpowiedzi na Beata Marczyńska-Fedorowicz

Odp: Problem z zamieszczaniem plików

Napisane przez: Małgorzata Majewska ()

Mam to samo. Próbowałam pracować na dwóch różnych komputerów. Tekst mogę "wklepać", ale żadnego pliku dołączyć do kursu nie mogę. Format pliku nie ma znaczenia: pdf, ppt, doc. Ja preferuję zasób - książka. Tam wprowadzam zarówno schetamy zapisane jako JPG, jak i ich opisy. Dzisiaj nic. Myślałam, że system przeciążony, ale w środku nocy to samo. 

Pozdrawiam

W odpowiedzi na Bartosz Łanucha

Odp: Problem z zamieszczaniem plików

Napisane przez: Katarzyna Korona ()

Dzień dobry. Od dwóch dni mam podobny problem i ten sam komunikat. Podobnie jak Państwo wspominali, próbowałam zamieszczać pliki o różnych godzinach i zmieniać ich format. Nic nie zadziałało.

Czy mogę jeszcze coś zrobić?

Dziękuję i pozdrawiam,

Katarzyna Korona

W odpowiedzi na Bartosz Łanucha

Odp: Problem z zamieszczaniem plików

Napisane przez: Lidia Jarska ()

To był chwilowy problem, usterka została usunięta przez informatyków UMCS we wtorek (31 marca) przed godz. ósmą rano :)