Witam Państwa

Zgodnie z formułą zdanego kształcenia zapraszam Państwa na wykład Logistyka międzynarodowa prowadzony na studiach stacjonarnych. Wykład jest dedykowany studentom pierwszego roku kierunku Ekonomia,  studia II stopnia.

W pierwszej odsłonie zamieszczam wykład, który miał miejsce w dniu 2 marca, kolejne będą prezentowane sekwencyjnie zgodnie z terminem ich realizacji przyjętym w obowiązującym planem zajęć.

Pierwszym wykładem realizowanym w formie zdalnego kształcenia w dniu 30 marca 2020 r. 

W materiałach znajdziecie Państwo problematykę dotyczącą genezy i rozwoju logistyki międzynarodowej, zawiera ona przegląd pojęć i klasyfikację logistyki międzynarodowej oraz wskazany jest proces jej transformacji, a także przedstawione są zadania i funkcje logistyki. Zaprezentowane zastaną podmioty logistyki międzynarodowej oraz w kolejnych wykładach poszczególne obszar realizacyjne logistyki międzynarodowej. Są nimi logistyka transportu czyli - Transport i spedycja międzynarodowa, logistyka magazynowa, logistyka zaopatrzenia-produkcji-dystrybucji oraz logistyka celna.

Zakończeniem każdego wykładu są proste zagadnienia sprawdzające przedstawiony materiał. Zagadnienia te stawią podstawę do zaliczenia przedmiotu. Mam nadzieję, że zaliczenie to będziemy mogli realizować w warunkach normalnego funkcjonowania nas wszystkich, Wydziału i Uczelni.

W przypadku pytań, wątpliwości proszę o kontakt w czasie wykładu na forum i skype oraz poza wykładem mailowy na adres witkowski@poczta.umcs.lublin.pl

Pozdrawiam

Piotr Witkowski