Zakres tematyczny:
Spektrum
autyzmu - co to znaczy? (neuroróżnorodność, kultura autyzmu,przetwarzanie sensoryczne osób
ze spektrum)
Wsparcie studenta ze spektrum autyzmu w społeczności akademickiej (relacje koleżeńskie z osobą ze spektrum autyzmu, płaszczyzny komunikacji z osobą ze spektrum autyzmu, zasoby rówieśnicze)
- Викладач: Prokopiak Anna
Szkolenie jest adresowane do studentów i ma na celu przygotowanie do udziału w zajęciach prowadzonych na naszej Uczelni z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Zawiera informacje o podstawowych funkcjonalnościach platformy e-learningowej „Wirtualny Kampus UMCS”, na której są prowadzone zajęcia w systemie e-learning (zajęcia online) i blended learning (zajęcia mieszane: w formie tradycyjnej i online).
Można tutaj poznać i przetestować podstawowe funkcjonalności i narzędzia spotykane na zajęciach prowadzonych w formule online.
Zapraszamy!
- Koordynator: Grad-Grudzińska Małgorzata
- Koordynator: Jarska Lidia
- Koordynator: Moczadło Rafał
У рамках тренінгу можна довідатися про основи функціювання платформи Віртуальний кампус. Кожен може ознайомитись із існуючими функціями та інструментами, які використовують на платформі віртуальний кампус під час проведення онлайн тренінгів та занять.
- Викладач: Grad-Grudzińska Małgorzata
Szkolenie przeznaczone dla studentów i doktorantów, którzy składają swoją pracę dyplomową i chcą dowiedzieć się jak działa system antyplagiatowy Archiwum Prac Dyplomowych.
- Викладач: Borowska Paulina
- Викладач: Wojtczak-Kokoszkiewicz Urszula