Kurs składa się z trzech spotkań.

Zaliczenie odbywa się na podstawie testu  jednokrotnego wyboru na platformie wirtualny kampus. Odbędzie się on dnia 18 czerwca, godz. 9.00.

Proszę pamiętać, aby po zalogowaniu się na czasie napisać swoje imię i nazwisko oraz słowo "obecny/ obecna".


Pierwszy wykład rozpocznie się 6 marca, godz. 8.00. Kolejne, zgodnie z panem zajęć dostępnym na stronie WPiA. W kursie będzie link do MS Teams . Należy w niego kliknąć.

Wykład ma 18 godzin. Przedmiot trwa 1 semestr. Pliki z wykładem będą zamieszczane na platformie Wirtualny kampus w dniach zajęć. Plik będzie dostępny od momentu zakończenia wykładu on-line do poniedziałku do godz. 23.55. Wykładów nie mogą Państwo ściągać na swój nośnik i zapisywać, jedynie je odtwarzać. Są one objęte moimi prawami autorskimi. Nie mogą Państwo zamieszczonych materiałów wykorzystywać w innych celach niż przygotowanie się do egzaminu z przedmiotu; w szczególności nie mogą Państwo udostępniać, powielać, zamieszczać całości lub części materiałów w mediach społecznościowych, na FB, kanale Yutube itp.

Przedmiot kończy się egzaminem w formie testu jednokrotnego wyboru (przez Wirtualny Kampus) 29 maja od godz. 15.15. Test potrwa ok. 20 min.

Pierwszy wykład rozpocznie się 1 marca o godz. 9.35. W kursie będzie link do MS Teams . Należy w niego kliknąć.

Wykład ma 30 godzin. Przedmiot trwa 1 semestr. Wykład będzie dostępny w postaci pliku z nagraniem podpiętym w kursie do kolejnych tematów, od dnia, w którym powinien się odbyć (kolejne wtorki, godz. 9.35) do niedzieli włącznie, np. pierwszy wykład będzie dostępny od 1 marca, godz. 9.35 do 6 marca, godz. 23.55. Wykładów nie mogą Państwo ściągać na swój nośnik i zapisywać, jedynie je odtwarzać. Są one objęte moimi prawami autorskimi. Nie mogą Państwo zamieszczonych materiałów wykorzystywać w innych celach niż przygotowanie się do egzaminu z przedmiotu; w szczególności nie mogą Państwo udostępniać, powielać, zamieszczać całości lub części materiałów w mediach społecznościowych, na FB, kanale Yutube itp.

Przedmiot kończy się egzaminem w formie testu jednokrotnego wyboru (przez Wirtualny Kampus). Egzamin odbędzie się 28 czerwca, godz. 10.00 (będzie trwał ok. 15-20 min.).


Pierwszy wykład odbędzie się 8 marca, godz. 12.45. W kursie będzie link do MS Teams . Należy w niego kliknąć.  

Kolejne wykłady odbędą się co 2 tygodnie: 22.03, 5.04, 17.05, 31.05, 14.06, 21.06.

Wykład będzie dostępny w postaci pliku z nagraniem podpiętym w kursie do kolejnych tematów, od dnia, w którym powinien się odbyć (kolejne wtorki co dwa tygodnie, godz. 12.45) do niedzieli włącznie, np. pierwszy wykład będzie dostępny od 8 marca, godz. 12.45 do 13 marca, godz. 23.55. Wykładów nie mogą Państwo ściągać na swój nośnik i zapisywać, jedynie je odtwarzać. Są one objęte moimi prawami autorskimi. Nie mogą Państwo zamieszczonych materiałów wykorzystywać w innych celach niż przygotowanie się do egzaminu z przedmiotu; w szczególności nie mogą Państwo udostępniać, powielać, zamieszczać całości lub części materiałów w mediach społecznościowych, na FB, kanale Yutube itp.

Przedmiot kończy się zaliczeniem w postaci testu jednokrotnego wyboru, który odbędzie się na platformie Wirtualny Kampus 28 czerwca, godz. 12.45.


Pierwszy wykład odbędzie się 1 marca, godz. 12.45. W kursie będzie link do MS Teams . Należy w niego kliknąć.

Kolejne wykłady odbędą się co 2 tygodnie: 15.03, 29.03, 12.04, 26.04, 10.05, 24.05.

Wykład będzie dostępny w postaci pliku z nagraniem podpiętym w kursie do kolejnych tematów, od dnia, w którym powinien się odbyć (kolejne wtorki co dwa tygodnie, godz. 12.45) do niedzieli włącznie, np. pierwszy wykład będzie dostępny od 1 marca, godz. 12.45 do 6 marca, godz. 23.55. Wykładów nie mogą Państwo ściągać na swój nośnik i zapisywać, jedynie je odtwarzać. Są one objęte moimi prawami autorskimi. Nie mogą Państwo zamieszczonych materiałów wykorzystywać w innych celach niż przygotowanie się do egzaminu z przedmiotu; w szczególności nie mogą Państwo udostępniać, powielać, zamieszczać całości lub części materiałów w mediach społecznościowych, na FB, kanale Yutube itp.

 

Przedmiot kończy się zaliczeniem w postaci testu jednokrotnego wyboru, który odbędzie się na platformie Wirtualny Kampus 7 czerwca, godz. 12.45.


Spotkania odbywają się przez wirtualny kampus. Nie muszą się Państwo ponownie zapisywać.

Spotkania odbywają się przez wirtualny kampus. Muszą Państwo mieć konto na tej platformie. Nie muszą się Państwo ponownie logować przy użyciu kodu.

od 23 maja dyżury odbywają się:

-  we wtorki w godz. 11.15-12.15 na platformie Moodle- Wirtualny Kampus, kurs "konsultacje" (bez kodu dostępu)

- we środy w godz. 11.00-12.00 w pok. 513 na WPiA